Pozývame všetky deti a rodičov na pokračovanie veľmi príjemného rodinného podujatia.

 

S novým rokom prichádzajú aj viaceré novinky. Azda najväčšou je zmena generálneho partnera, ktorým bude na najbližšie obdobie spoločnosť Kaufland. A tak Kaufland Detský festival, ako znie nový oficiálny názov podujatia, prinesie už 8. februára do zábavno-nákupného centra Bory Mall svoje prvé a celkovo 11. opakovanie. Témou bude Zimná rozprávka, počas ktorej sa všetci zabavia nielen na pódiu, ale aj v priestoroch centra, kde organizátori pripravili viaceré zaujímavé zóny.

Podujatie nie je iba pre deti, ale aj pre rodičov, práve preto sú pravidelnou súčasťou podujatia zaujímavé a náučné zóny. Ani v Bory Mall nebude chýbať tradičná Zóna zdravia, vzdelávania či športu. Priamo v obchodnom centre nájdete syntetickú ľadovú plochu a Kuniboo detskú školu korčuľovania, kde si vaše deti budú môcť zakorčuľovať. Po skvelom športovom výkone sa budú môcť deti zastaviť v Zimnom bare na teplé kakao.

Program na pódiu začne už od 9.00 h. Deti ale aj rodičia sa môžu tešiť na mnoho vystúpení, ktoré prinesú skutočnú zimnú rozprávkovú atmosféru. Program je nabitý tými neobľúbenejšími rozprávkovými postavičkami súčasnosti, ale pripomenieme aj si rozprávky nášho „mládí“, ako napríklad Muzikálová rozprávka Mrázik. Tárajko a Popletajka privítajú na pódiu svojich rozprávkových kamarátov na čele so Sidom z Doby ľadovej, medvedíkom Kuniboo a ZAJOM TURBOM, pre všetky princezné zažiari Muzikálová rozprávka Ľadové kráľovstvo, Ana, Elsa a ich kamoš, snehuliak Olaf. Príde aj Fifo a Vierka, Kúzelník Peter Šesták, PACI PAC, Šašo Jaro, Bubnová show Batida a podujatie odpáli záverečný koncert Mira Jaroša. Krásnymi momentami programu budú aj krsty nového CD Fifo a Vierka resp. DVD Tani Tani s Nely. V prestávkach programu vám priamo na pódiu kráľ zimnej rozprávky a obľúbený moderátor podujatia Richard Vrablec pripraví zaujímavé súťaže o krásne drevené hračky značky Kidland, ktoré pre všetky súťaživé deti venuje generálny partner podujatia spoločnosť Kaufland.

Tešíme sa na vás 8. februára od 9.00 h do 19.00 h v Bory Mall. Podujatie je pre všetkých zadarmo.

Viac Informácii na www.detskyfest.sk alebo na sociálnych sieťach Kaufland Detský festival.