Zahájenie Zberu medailí 2020

Tento rok Zber medailí začneme prvým spoločným stretnutím všetkých členov tímu. Naším úvodným zoznámením, prvým teambuildingom a samozrejme, prvým spoločným behom! Práve tu dostanú všetci zberači svoje tímové tričká, medaily a balíčky od Radaru a partnerov projektu. Akcia je spojená s klasickými bežeckými pretekmi, ktoré budú mať svojich víťazov. Pripravené sú aj súťaže pre deti, občerstvenie a veľa zábavy!

Kto sa môže zúčastniť?

Zahájenie Zberu medailí 2020 je súkromný beh organizovaný pre všetkých účastníkov Zberu medailí. Pozvanie platí pre všetkých zberačov medailí, aj pre tých, ktorí sa zúčastnili predchádzajúcich ročníkov. Sú vítaní ich rodinní príslušníci a priatelia, ktorí ich prídu podporiť. V prípade záujmu si s nimi aj môžu zabehnúť.

Sprievodný program pre deti

Pre detských návštevníkov bude pripravených niekoľko detských súťaží a každé dieťa, ktoré sa ich zúčastní, dostane malý darček.

Sprievodný program pre bežcov aj ich fanúšikov

Keďže budeme v priestoroch escape hier, kto bude chcieť, môže si ich vyskúšať, a to za zvýhodnenú, len polovičnú cenu. V prípade záujmu je však nutné nahlásiť sa vopred mailom na marekova@magazinradar.sk !

Možné termíny:

12:30 Divná basa (5-10 hráčov, cca 80 minút) https://www.zazito.ooo/hra/divna-basa/

12:30 Divný bus (3-6 hráčov, cca 75 minút) https://www.zazito.ooo/hra/divny-bus/

12:30 Divné dúpä (2-5 hráčov, cca 60 minút ) https://www.zazito.ooo/hra/divne-dupa/

12:30 Rozbíjačka (1-3 hráči, cca 30 minút) https://www.zazito.ooo/hra/rozbijacka/

Ak si chcete rezervovať termín na niektorú z hier, je nutné to urobiť najneskôr do 23.3.

Rozdávame medaily a ceny

Beh je určený hlavne pre zberačov medailí, ale pokojne sa ho môžu zúčastniť aj priatelia či rodinní príslušníci zberačov. Okrem zberačov, ktorí sa zaregistrovali do aktuálneho ročníka 2020, sa behu môžu zúčastniť aj zberači z minulých ročníkov. Každý, kto odbehne v tímovom tričku, dostane v cieli tímovú medailu! Na stupienok víťazov sa postavia a vecné ceny získajú traja najrýchlejší muži a tri najrýchlejšie ženy, bez rozdielu vekovej kategórie.

Po behu bude pre všetkých prichystané chutné občerstvenie!

Termín: 28.3.2020 (Bratislava)

Miesto konania: Muštová ulica č.3, priestory agentúry zazito.ooo/Divná basa

Dĺžka trate: 4km

Program:

10:00 Prezentácia bežcov, odovzdanie tričiek

10:20 Otvorenie akcie

10: 30 Detské súťaže

11:00 Rozcvička

11:10 Štart

12:00 Vyhlásenie víťazov, odovzdanie cien

Voľný program, občerstvenie, odchod