Detskí bežci

Ako svoje dieťa prihlásiť?

Na prijatie do tímu, musí rodič detského bežca vyplniť záväznú registráciu na www.magazinradar.sk . Kontaktné údaje sú údajmi rodiča (mail, telefónne číslo), osobné údaje (meno, poisťovňa, veľkosť trička..) sú údajmi dieťaťa. Pri veľkosti trička odporúčame uviesť veľkosť o niečo väčšiu, aby ho malý bežec nevyrástol ešte pred skončením sezóny. Po vyplnení registrácie do 24 hodín rodič dostane na ním uvedený mail pokyny k uhradeniu registračného poplatku v hodnote 10eur. Na jeho úhradu má 3 dni. Po uhradení bude rodič kontaktovaný a účasť jeho dieťaťa bude potvrdená.

Čo získa a o čo hrá detský bežec?

Rovnako ako všetci členovia tímu získa aj detský zberač tímové tričko, medailu, balíček cien štartovné v hodnote minimálne 10eur na niektorý z behov Zberu medailí. Okrem toho v prípade, že sa umiestni na stupni víťazov, získa špeciálnu odmenu a malý darček dostane každé dieťa za každú účasť na preteku s tímom. Vo finále budú ocenení hodnotnými cenami aj traja najlepší detskí bežci. Aby však boli zaradení do hry o hlavné ceny, musia s tímom absolvovať minimálne štyri spoločné preteky.

Na ktorých behoch sa môžu s tímom zúčastniť?

Preteky, na ktorých sú zaradené aj detské kategórie sú: ČSOB Marathon, Národný beh Devín Bratislava, AXA Run&Fun, Retro run, Tvrďák, Night run, Mariatálsky štvanec, Vrakunský beh.

Všetky informácie sa budú dozvedať prostredníctvom rodičov, s ktorými bude v kontakte kapitánka tímu.