O čo hráte so Zberom medailí?

Zber medailí je hlavne o tímovej účasti na rôznych bežeckých podujatiach, jeho cieľom je spájať ľudí, s rovnakou vášňou pre šport a hlavne beh, ale je to tiež súťaž, v ktorej sa hrá o hodnotné ceny. Ako každá súťaž aj táto má svoje pravidlá, ktoré zabezpečia rovnaké podmienky pre všetkých zúčastnených. Kompletné pravidlá Zberu medailí 2020 nájdete.

Ceny pre každého zberača

Bez ohľadu na to či Zber medailí vyhráte, alebo nie, sú pre vás pripravené zaujímavé ceny. Každý zberač dostane tímové tričko, medailu, štartovací balíček od Radaru a kredit v hodnote 20eur, ktorý môže použiť na štartovné niektorého z behov.

Cena za bedňu

Špeciálne ocenenie získa každý, komu sa na niektorom z behov (hodnotené behy Zberu medailí 2020) podarí vo svojej kategórii umiestniť na stupni víťazov. Takzvanú „Cenu za bedňu“ môže získať ktorýkoľvek člen tímu aj niekoľkokrát počas celého Zberu.

Hlavné ceny

Každý člen tímu, ktorý sa zúčastní minimálne ôsmich behov (zo zoznamu hodnotených behov Zberu) je v hre o hlavnú cenu. Tou je aj tento rok ročné členstvo do fitnescentier FITINN, ktoré získajú traja najlepší muži a tri najlepšie ženy v tíme. Okrem hlavnej ceny získajú víťazi aj balíček ďalších hodnotných darčekov. Vyhlásení budú aj traja najlepší detskí bežci, pre ktorých je rovnako pripravené množstvo zaujímavých cien.

Špeciálne ocenenia

Novinkou tohtoročného Zberu sú tri špeciálne kategórie 1. Najlepší repre 2. Najlepší parťák 3. Najlepší poster.

Najlepší repre

Toto ocenenie získa bežec, ktorý bude Zber medailí reprezentovať na najväčšom počte bežeckých pretekov mimo zoznamu Zberu medailí (hodnotené aj bonusové behy) a iných športových podujatiach.

Podmienky:

 1. Bežec v tímovom tričku odbehne celý pretek.

 2. Odfotí sa v tímovom tričku pri logu/ názve daného podujatia.

 3. Svoju fotografiu zverejní s hashtagmi #zbermedaili #najlepsirepre #magazinradar

Nerozhoduje dĺžka trate ani lokalita podujatia (mesto, krajina). Do súťaže sa môže zapojiť aj s inými ako bežeckými podujatiami, ale musia mať oficiálneho organizátora a propozície. Nezáleží na konečnom umiestnení bežca na preteku. Počet pretekov, ktoré môže bežec absolvovať je neobmedzený. Ak sa bežec zúčastní viac ako 12tich športových podujatí, má nárok na nové tímové tričko.

Výhra:

Výherca získa kredit v hodnote 50eur, ktorý si môže vyčerpať na štartovné v rámci Zberu medailí 2021.

Najlepší parťák

Kategória vznikla ako poďakovanie partnerom Zberu medailí, ktorí venovali darčeky pre našich bežcov.

Podmienky:

 1. Odfotiť kreatívnu, originálnu, veselú fotografiu, na ktorej bude bežec v tímovom tričku aj s jedným (prípadne viacerými) produktmi partnerov Zberu medailí.

 2. Zapojení partneri: Henkel/Perwoll, FITINN, Avita a ďalší

 3. Svoju fotografiu zverejní s hashtagmi #zbermedaili #najlepsipartak #magazinradar

Kreativite sa medze nekladú. Fotky môžu byť veselé, netradičné alebo doplnené trefným, vtipným či motivačným komentárom. Celkový koncept fotografie ani komentáre nesmú byť, ani pôsobiť vulgárne alebo hanlivo v akomkoľvek zmysle. Fotografie môže každý zberač počas celého trvania Zberu vyhotoviť a uverejniť v neobmedzenom počte. Priebežne budú fotografie uverejňované aj na FB magazínu Radar. Ak fotografií vyhotoví viacero, musí najneskôr do 20.9. vybrať jednu, s ktorou sa chce zapojiť do súťaže. Finálny album fotografií bude uverejnený na FB magazínu Radar. O víťazovi rozhodnú v hlasovaní samotní členovia tímu.

Výhra: Výherca získa XXL balíček zložený z darčekov od našich partnerov.

Najlepší poster

Ocenenie v tejto kategórii získa ten člen tímu, ktorý bude najaktívnejším online prispievateľom.

Podmienky:

 1. Počas celého Zberu medailí (28.3. -4.10.2020) uverejniť čo najvyšší počet online príspevkov.

 2. Medzi započítané príspevky patrí: Každé zdieľanie akýchkoľvek príspevkov z oficiálnej FB stránky magazínu Radar na svoj FB profil. 2. Postovanie fotiek z jednotlivých behov/spoločných tímových aktivít alebo bežeckého života.

 3. Aby bol post započítaný, na fotke musí byť viditeľné logo Zberu medailí (tričko, medaila, balón...) ALEBO viditeľné logo magazínu Radar (časopis, promostánok, banner...)

 4. Fotka musí byť uverejnená minimálne s nasledovnými hashtagmi: #zbermedaili #najlepsiposter #magazinradar.

 5. Maximálny počet postov z jedného preteku/spoločnej tímovej aktivity je 3.

 6. Maximálny počet postov denne – mimo pretekov alebo spoločných aktivít je 1.