Nenechávajte nič na náhodu a trénujte s odborníkmi.

Vo FYZIO KLINIK môžete byť súčasťou nového bežeckého programu pod vedením skúsených trénerov a fyzioterapeutov. Naučíte sa behať technicky správne, vhodne sa pred behom rozcvičiť a zakončiť tréning správnym strečingom. Posilníte na sebe bežcami často zanedbávané partie, uvoľníte jednostranne zaťažované časti tela a zistíte, že beh nie je len o dvíhaní nôh a počte nabehaných kilometrov. Na týchto tréningoch potrénujete svoju silu, rýchlosť aj vytrvalosť s trénermi, ktorí sú dlhoroční bežci aj bývalí úspešní atletickí reprezentanti, odborníci na bežecký tréning aj bežecké vybavenie.

Klinika poskytuje jedinečné priestory pre indoorovú bežeckú prípravu. Disponuje novým moderným fitness centrom s množstvom cvičebných nástrojov či rozľahlou telocvičňou. K dispozícii sú rôzne pomôcky pre zefektívnenie bežeckého tréningu aj regenerácie po behu. Výhodou pre rôznorodý tréning je bezpochyby taktiež poloha našej kliniky neďaleko hrádze a bežeckého oválu.

Bežecké balíčky, pripravené pre jednotlivcov, sú tri, rozdelené podľa náročnosti a cieľov klienta. 1. Chcem byť dobrý bežec; 2. Chcem byť super bežec; 3. Chcem byť najlepší bežec. Okrem bežeckých balíčkov je taktiež možnosť prihlásiť sa len na konkrétny tréning v cene 12 €/hodinu.

Bežecké tréningy pre firmy

Je známy fakt, že pravidelný pohyb má pozitívny vplyv na fungovanie nášho mozgu. Pomáha nám lepšie sa sústrediť, byť kreatívnejší či odolnejší voči stresu. Okrem toho zlepšuje kondíciu, formuje postavu a predovšetkým je veľmi návykový. Tréningové jednotky budú dôsledne navrhnuté pre potreby vášho tímu. Ak sa chcete sebe aj svojim zamestnancom odvďačiť, neváhajte a zabezpečte pre nich firemné bežecké tréningy s FYZIO KLINIK. Viac informácií na telefónnom čísle 0948 676 700, osobne na klinike alebo napíšte na e-mail obchod@fyzioklinik.sk.