Keď príde na kupovanie darčeka, aj ženy môžu byť naozaj stratené.

Keď príde na kupovanie darčeka, aj ženy môžu byť naozaj stratené.
Pozná to určite každá žena. Kúpiť chlapovi originálny darček, ktorý ho prekvapí (teda si ho u ženy neobjedná vopred ), je niekedy náročné. Nič v zlom, ale s trochou nadhľadu by sa dalo povedať, že toto je opäť oblasť, v ktorej to majú muži jednoduchšie. Kúpiť darček, malú alebo veľkú pozornosť žene, je oveľa jednoduchšie. Muži majú pri nákupoch oveľa viac možností - kvety, dezerty, masáže, kozmetické procedúry, relaxačné pobyty, kozmetika, šperky... a mohli by sme pokračovať. Ale čo kúpiť chlapovi? Áno, sú chvíle, kedy sa to dá vybaviť niečím menej originálnym a kúpiť ponožky, knihu či kazetu s kozmetikou. Čo však, ak chcete naozaj prekvapiť? Ak chcete svojho partnera či kamaráta obdarovať niečím naozaj nevšedným? Nedarovať mu len vec, ktorú si prial alebo ju má rád, ale aj zážitok, a dokonca skvelý pocit zo samého seba?

Je to dobyvateľ
Objavili sme tip na darček, ktorý spĺňa všetky spomínané podmienky a v mužovi určite prebudí jeho skryté ja – dobyvateľa. Čo to teda je? Debna s páčidlom! Áno, presne tak. Drevená zapečatená debna, ktorá je plná dobrôt, obľúbeného pitia alebo všetkého, čo sa spája s jeho obľúbeným koníčkom. Chlap dostane k debne aj železné páčidlo, ktorým sa musí vlastnoručne dopracovať k svojmu pokladu. To je pocit! Už žiadne mašle a baliace papiere pri rozbaľovaní darčekov! Odteraz budú lietať triesky!

Niečo pre každého
Originálne debny nájdete na stráne www.dakelos.sk, kde si môžete vybrať zo širokého portfólia. Nájdete tu určite vhodnú debnu aj pre vášho manžela, partnera či kamaráta. Obľubuje pohárik kvalitného alkoholu alebo piva? Je to nadšený cyklista, rybár alebo je jeho vášňou jeho auto? Ten pravý darček pre neho nájdete práve tu.