Pre každého, kto sa pridá k nášmu tímu, Radar pripravil špeciálny balíček!

Okrem štartovného na jednotlivé behy a radaráckeho dresu, dostanú všetci účastníci Zberu medailí, po dobehnutí do cieľa špeciálny balíček. Teda nie je to klasický štartovací balíček, ale skôr cieľový a odmena, za skvelý športový výkon. Balíček je plný do prasknutia a čakajú v ňom naozaj zaujímavé veci.

2SIS Cosmetics
Prírodná kozmetika – balzam na pery a mydlo.  Za značkou 2SIS cosmetics stoja dve sestry - Martina (chemička) a Katarína (dizajnérka). 2SIS cosmetics je ručne vyrábaná prírodná kozmetika, bez chemicky spracovaných zložiek, bez umelých prísad, šetrná k prírode, vyrobená z prírodných materiálov, bez palmového oleja, čistá, príjemná, jemná, upokojujúca, estetická, a originálna. Viac na www.2sis.sk .

DayUP
Mix ovocia, jogurtu a cereálií v dvoch kapsičkách Day Up s atraktívnym obalom. Ich zloženie zahŕňa všetko potrebné – energiu ovsených vločiek, živiny bieleho jogurtu a sladkosť chutného ovocia. Neublížia ani vášmu zdraviu a línií, pretože do kapsičiek Day Up nie je pridaný žiadny cukor, farbivá ani konzervanty. Nájdete v obchodných sieťach Terno, vo vybraných predajniach COOP, Tesco a na eshop.novofruct.sk.

Briliantové diáre
V balíčku nájdete aj poukaz s 30% zľavou na nákup briliantových diárov na rok 2019. Už teraz si tam budete môcť zaznačiť vaše budúce športové ciele.

Lay’s Oven Baked
Slečny a dámy, ale aj všetci športovci, ktorí ste sa doposiaľ čipsom vyhýbali, zbystrite pozornosť! Dostanete od nás aj dva balíky Lay’s Oven Baked. Sú unikátne tým, že sú pečené v peci, vďaka
omu obsahujú o 50 % menej tuku ako klasické čipsy. Môžete si teda dopriať bez výčitiek.

Tchibo
V našom balíčku vás čaká tiež kupón v hodnote 10eur na nákup v Tchibo, kde nájdete nielen skvelú kávu, ale aj pestrý sortiment najrôznejších produktov. Kupón môžete využiť v kamenných predajniach, ale aj v e-shope. www.tchibo.sk

FITINN
Originálna plastová fľaša pre športovca a dva voľné vstupy do štúdií siete fitnescentier FITINN, ktoré nájdete v Poluse, vo Vienna Gate, v Perle Ružinova a v Starom meste na Poštovej ulici. Vo všetkých na vás čakajú najmodernejšie stroje, funkčná zóna, priestor vyhradený len pre dámy a osobný tréneri, ktorí vám môžu byť oporou pri tréningu. www.fitinn.sk .

Džem Relax 100 %
Relax prináša na trh novinku v podobe Džemu Relax 100 % z ovocia, a tá čaká aj vo vašom balíčku. V pohári nájdete veľké a šťavnaté kúsky ovocia. Na 100 gramov výrobku ho pripadá rovných 100 gramov. Ak dbáte na svoj príjem cukru, nemusíte sa báť. Na rozdiel od iných džemov, Relax 100 % z ovocia neobsahujú žiaden pridaný cukor. Sladené sú len čistou jablčnou šťavou.

Zažito.ooo
Najväčšia zážitková agentúra vás prevedieme dobrodružným "escape" svetom hier a zábavy. V zazito.ooo spájajú mnohé divné projekty, ale predovšetkým sa venujú vytváraniu hier na kľúč pre teambuildingy a eventy. Vyskúšajte si teraz niektorú z ich hier so zľavou 30%. www.zazito.ooo

Toma Natura
Pramenitá voda Toma Natura z hlbín Adršpašsko-teplických skál. Táto krištáľovo čistá voda putuje z veľkej hĺbky pod povrchom zeme nerezovým potrubím priamo do fliaš. Najnovšie ju dostanete aj v sympatickom 0,7 litrovom obale. Ten je skvelým riešením pre každého, kto chce mať menšiu fľašku vody vždy po ruke, no pol litra mu na uhasenie smädu nestačí.

Perwoll sport
Špeciálny tekutý prací prostriedok na športové oblečenie, ktorý sa zíde každému športovcovi. Po vypratí dlho zaručuje svieži efekt a pomáha neutralizovať pachy.

Toto všetko a ešte niečo navyše čaká na všetkých, ktorým sa podarí dostať do nášho tímu. Veríme, že motiváciu máte, stačí sa len zaregistrovať a čakať či sa na vás usmeje šťastie.

Ďakujeme našim partnerom