Zbaľte zážitky do tašky! Originálnu tašku novej značky môžete vyhrať aj s Radarom.

Noví ľudia. Nové miesta. Nové dobrodružstvá. Každý jeden deň! Osvojte si overený karibský recept na pohodu a s novou taškou na pleci sa vydajte na lov fantastických zážitkov.

Keď sa ostrovana ležiaceho v hojdacej sieti opýtate, čo robí, dostanete odpoveď: „Just Limin'!“

LIME znamená Live In the Moment Everyday (užite si každý moment, každý deň) a nabáda k tomu, aby ste sa nebáli vymeniť občas lodičky za tenisky, kabelku za tašku a ukázali svetu, že pod fasádou dámy piští duša dobrodružky. S novou značkou plážových a športových tašiek Time for Lime si pripomeniete, že život nie je o zbieraní vecí, ale zážitkov. A kam s nimi? Vyberte si z troch šťavnatých kolekcií podľa toho, na čo máte práve chuť.

Chcem leto. Zn. Po celý rok!!!

„Bezodné“ tašky z prírodného materiálu voňajú sladko-slano, letom a morom. Uľahčia vám balenie na pláž aj na kraj sveta a nebudú testovať dno vašej trpezlivosti, pretože do týchto sa, dámy, zmestí úplne VŠETKO. Keď vylovíte životne dôležitý odlakovač, poviete si: God bless this mess! Neporiadok ako delo? No a čo! Hlavne, že máte poruke svoju výbavu v štýlovom a unikátnom obale. Každá taška je z pevného ľanu a ručne potlačená, takže je 100 % originál. Presne ako vy. Sexi rybičkový dizajn si zamilujete!

Chcem cestovať. Cez pol sveta a naspäť

Nič nie je lepšie, ako keď sa pozriete na svoj letný kalendár a zistíte, že namiesto pracovných stretnutí je do prasknutia zaplnený termínmi dovoleniek vo svete festivalov, surf kempov, bajkovačiek, kamoškinej svadby či oberačky u babky. Mňaaaam! Toto sú zážitky, ktoré majú šťavu. Vyžmýkajte z nich maximum a naskočte na kolotoč balenia/vybaľovania s kolekciou bavlnených batôžkov Time for Lime. S trendy pásikmi, banánikmi, palmičkami či melónikmi sú jednoducho na zahryznutie.

Chcem byť funky a ľúbim zvieratá

Havkáči valcujú sociálne siete, módny priemysel aj naše srdcia. Preto je super mať rozkošného mopslíka, buldočka či huskyho vždy pri sebe. S funky mestskými taštičkami vás viac nebude limitovať hľadanie značky dog-friendly na podnikoch. Dostanete sa s nimi všade a všade zaujmete! Zbaľte si pár nevyhnutných drobností a vyrazte na kávičku. Alebo len tak, bez mapy a plánu, do ulíc nového mesta spoznávať svet.