Balíčky pre členov nášho tímu budú opäť plné hodnotných cien. Okrem iného v nich nájdete aj toto!

Perwoll Sport Active Care, špeciálny prací prostriedok pre športové a outdoorové oblečenie, odstraňuje nepríjemné pachy a zanecháva dlhotrvajúcu sviežu vôňu dokonca aj počas pohybu. Svojím unikátnym zložením vyčistí vlákna do hĺbky, čím ochráni membrány športových materiálov a zaistí tak ich dlhodobú funkčnosť.

Minerálna voda Magnesia GO 0,75 l v praktickej ergonomickej športovej fľaši. Je bohatá na prírodný horčík a zároveň má nízky obsah sodíka. Okrem toho, že jej prírodný horčík pomáha sústredenosti, je tiež stredne mineralizovaná, a teda vhodná na každodenné pitie. Jedna 750 ml fľaša Magnesie GO obsahuje 127,5 miligramov horčíka, čo predstavuje 1/3 odporúčanej dennej dávky. Vďaka praktickému športovému uzáveru ju môžete mať stále poruke a športovanie si užijete plnými dúškami.

Telový šampón z radu kozmetiky For Life & Madaga s minerálmi pre pravidelnú starostlivosť o pokožku. Minerály z mŕtveho mora a kvalitné tenzidy šetrne umývajú pokožku, pričom sa na nej neusádzajú, ale ju obohacujú. Jeho ľahnú prírodnú vôňu ocenia ženy aj muži. Svojím zložením je telový šampón vhodný aj pre problematickú pokožku.

Staňte sa „absolútnym makačom“ a vyhrajte ročné VIP členstvo do Fitinn!

Špeciálne ocenenie: Winson Energy

Naturálny nápoj na 50 dní, ktorý zlepšuje každodennú náladu a popritom dodáva energiu! Získate trvalý pocit vysokej úrovne energie na celý deň! Cieľom Winson Energy je dopriať telu prírodný super mix tých najkvalitnejších zložiek, vitamínov a minerálov. To všetko pre pocit stabilne plného pohára energie počas bežných dní. Okrem optimálnej stravy, vhodnej pohybovej aktivity a správneho myslenia je Winson Energy vhodným „nakopávačom“ celodennej vitality.

Viac informácií o cenách a všetkých ocenených kategóriách v Zbere medailí nájdete na www.magazinradar.sk.