Tím magazínu RADAR láme rekordy! Zbierame medaily aj stupne víťazov!

V sobotu 18.5. sa konal Retro run, na ktorom nechýbal ani Zber medailí. Táto športová udalosť je už tradične zárukou príjemne stráveného športového dňa nielen pre bežcov, ale pre celé rodiny. Pre náš tím bol však Retro run skutočne výnimočný!

Rekordný počet zberačov

Zoznam zberačov medailí s Radarom neustále rastie. Tentoraz sme sa dostali na číslo 36! Až tridsaťšesť bežcov v našich tímových tričkách sa postavilo na štart päť aj desaťkilometrovej trate. Okrem toho sme mali  silné zastúpenie tiež v detských kategóriách, pretože náš tím sa rozrástol aj o detských bežcov a všetci dosiahli fantastické výkony. Nie je to však len počet, čím sa partia zberačov medailí stáva výnimočnou. Náš tím nie je len veľká skupina nadšencov športu, ale po poslednom spoločnom behu môžeme hrdo vyhlásiť, že je z nás medzinárodný tím! J Medzi našimi bežcami totiž nájdete okrem Slovákov dvoch detských bežcov, ktorí sú národnosti mexickej, jedného bežca národnosti ukrajinskej a ďalšieho národnosti ekvádorskej. Je skvelé, že sa k nám pridávajú stále noví členovia, vďaka ktorým je náš tím nielen plný skvelých športovcov, ale je po všetkých stránkach pestrý a výnimočný.

Zbierame bedne

Nie je síce dôležité vyhrať, ale stáť na stupni víťazov je zaručene úžasný pocit. Členovia nášho tímu v sobotu stáli na bedni až štyrikrát! Konkrétne to boli dvaja detskí bežci Sonička Sláviková, ktorá vyhrala prvé miesto v behu na 300m a jej brat Janko Slávik sa umiestnil druhý v behu na 900m. Okrem toho bola ocenená aj naša Vladimíra „Vladuš“ Tehlárová, ktorá stála na stupni víťazov aj na Račianskom polmaratóne/Račianaskej desiatke. Tento raz obhájila tretie miesto vo svojej kategórii v behu na 10 kilometrov. Však asi najväčšia tímová radosť vypukla pri vyhlasovaní víťazných tímov. Tím magazínu Radar sa totiž v behu na 5 kilometrov umiestnil na prvom mieste, takže veľká časť našich bežcov si vychutnala výstup na pódium, potlesk a uznanie ostatných zúčastnených bežcov. Je to teda potvrdené aj oficiálne, samozrejme, stále s patričnou skromnosťou a pokorou, ale môžeme povedať, že sme ten najlepší tím. J

Atmosféra je fantastická

Úžasné výsledky našich bežcov sú dôkazom ich skvelej kondície, ale sčasti snáď aj fantastickej atmosféry, ktorá u nás vládne a úprimnej tímovej podpory. Z cudzích ľudí, ktorí sa donedávna ani len  nepoznali, sa stáva veselá partia s rovnakou motiváciou a veríme, že sa aj s rovnako veľkou radosťou k nášmu tímu vždy vracajú. Stále je možnosť pridať sa! Všetky potrebné informácie o Zbere medailí nájdete na www.magazinradar.sk . Najbližšie nás čaká Urban City Race, čo bude o niečo väčšia výzva, ale niet pochýb o tom, že naši zberači sa jej so cťou chopia!

Hlavná foto: Robert Pažitný